Sponsorlu Bağlantılar

PTT elektrik yardımı başvurusu e-devlet

PTT elektrik yardımı başvurusu e-devlet

Vatandaşlar ayrıca e-devlet üzerinden mi yoksa internet üzerinden mi elektrik yardımı başvurusunda bulunabileceklerini soruyorlar. Elektrik yardımı talebi e-devlet üzerinden yapılmamaktadır. Elektrik enerjisi yardımı almak için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarından düzenli olarak yardım almak yeterlidir.

Elektrik yardımı talebi e-devlet üzerinden yapılmamaktadır ancak e-devlet üzerinden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvuruda bulunabilirsiniz. Sosyal yardım başvurusu onaylandıktan sonra otomatik olarak fatura yardımlarınızı almaya başlayacaksınız. Hemen başvurmak için https://www.turkiye.gov.tr/ashb-social- economics-destek-on-basvuru linkine tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

PTT 700 TL yardım başvurusu

Elektrik yardımı almak için elektrik yardım talep formunu doldurmanız gerekir. Elektrik yardım talep formunu doldurduktan sonra gerekli incelemenin ardından yardım talebiniz onaylandığında elektrik yardımı almaya başlayacaksınız. Elektrik yardım talep formunun PTT acentelerinde doldurulması gerekmektedir. PTT acentelerinde kimliğiniz ve geçen aya ait elektrik faturanız ile doldurduğunuz form yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu